Formand
Lars Barfoed
lars.barfoed@outlook.com

Næstformand
Marion Pedersen
30218990
marionoghenrik@gmail.com

Øvrige medlemmer

Aage Augustinus
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
51185102
aage-augustinus@mail.dk

Line Barfod
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt)
20731004
line@barfod.org

Bente Dahl
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
50700796
mail@bentedahl.dk

Mikkel Dencker
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (DF)
4076 6133
msd@hvidovre.dk

Elisabeth Espedal
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
48260178
espedal@dukamail.dk

Nadeem Farooq
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt) (RV)
3338 1611
nfa@fanet.dk

Karen Margrethe Fink
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt)
21201932
karenmargrethefink@gmail.com

Frants Hagen Hagensen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
33311030
hagensen@mail.dk

Grete Østergaard Hansen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
65381073
grete-hansen@live.dk

Keld Holm
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt) (K)
40311694
tovekeld@webspeed.dk

Karin Arveschoug Jensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
23217769
karinarveshoug@gmail.com

Carsten Rolsted Jensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
56972251
skovmose12@mail.dk

Bent Anders Jensen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
21734894
ebjensen@jensen.mail.dk

Carsten Rolsted Jensen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
56972251
skovmose12@mail.dk

Christian Juhl
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt) (EL)
61625098
christian.juhl@ft.dk

Lisa Juhler
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
22510829
lisajuhler@gmail.com

Turid Leirvoll
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt) (SF)
23717056
turidleirvoll@gmail.com

Steen Ludvigsen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
21262182
formand@norden-slagelse.dk

Jacob Lund
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt) (S)
25681854
jacobvlund@gmail.com

Iver Lærkesen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
51646530
ilaerkesen@gmail.com

Susanne Prip Madsen
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt)
20641648
pripmadsen@outlook.dk

Rita H. Mikkelsen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
20989204
hoyermikkelsen@gmail.com

Dorit Myltoft
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
23695318
dorit.myltoft@turbopost.dk

Merete Riber
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
25333158
mri@friber.dk

Jonas Lage Roelsgaard
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt)
61464238
jroelsgaard@protonmail.com

Anke Spoorendonk
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
+49 171 8223512
anke.spoorendonk@ssw.de

Grethe Svendsen
Landsstyrelsesmedlem (Kredsvalgt)
21179110
grethesvendsen15@gmail.com

Flemming Thøgersen
Landsstyrelsesmedlem (Repræsentantskabsvalgt)
36758040
flemming.thogersen@outlook.dk

Jens Utoft
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
40468666
norden@profi.dk

FNU
Landsstyrelsesrepræsentant for Foreningen NORDENS Ungdom
formand@fnu.dk

 

Sidst opdateret 10.08.2022

da_DKDanish