Formand
Marion Pedersen
30218990
marionoghenrik@gmail.com

Øvrige medlemmer

Jørgen Andresen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
26243455
joergen.andresen@outlook.dk

Aage Augustinus
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
51185102
aage-augustinus@mail.dk

Line Barfod
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
20731004
line@barfod.org

Lars Barfoed
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (KF)
lars.barfoed@outlook.com

Liselott Blixt
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
61624626
Liselott.Blixt@ft.dk

Bente Dahl
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
50700796
mail@bentedahl.dk

Elisabeth Espedal
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
48260178
espedal@dukamail.dk

Nadeem Farooq
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (RV)
3338 1611
nfa@fanet.dk

Frants Hagen Hagensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
33311030
hagensen@mail.dk

Grethe Hald
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
20648945
absgh@hotmail.com

Britt Jensen
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (KL)
britt.jensen@rk.dk

Carsten Rolsted Jensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
56972251
skovmose12@mail.dk

Bent Anders Jensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
21734894
ebjensen@jensen.mail.dk

Christian Juhl
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (EL)
christian.juhl@ft.dk

Lisa Juhler
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
22510829
lisajuhler@gmail.com

Karen Klint
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
33374028
karen.klint@ft.dk

Turid Leirvoll
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (SF)
23717056
turidleirvoll@gmail.com

Jacob Lund
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt) (S)
25681854
jacobvlund@gmail.com

Iver Lærkesen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
51646530
ilaerkesen@gmail.com

Susanne Prip Madsen
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
20641648
pripmadsen@outlook.dk

Rita H. Mikkelsen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
20989204
hoyermikkelsen@gmail.com

Dorit Myltoft
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
23695318
dorit.myltoft@turbopost.dk

Merete Riber
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
25333158
mri@friber.dk

Anke Spoorendonk
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
+49 171 8223512
anke.spoorendonk@ssw.de

Tage Sørensen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
23934988
nordentst@gmail.com

Grethe Svendsen
Landsstyrelses-Medlem (Kredsvalgt)
21179110
grethesvendsen15@gmail.com

Flemming Thøgersen
Landsstyrelses-Medlem (Repræsentantskabsvalgt)
36758040
flemming.thogersen@outlook.dk

FNU formand
Landsstyrelses-Repræsentant for FNU
formand@fnu.dk

da_DKDanish
da_DKDanish